Põletid koos etteandesüsteemidega

Põletid

Katla põletid on Ala-Talkkari tootevalikus olnud juba alates aastast 1970. Sellest ajast alates on loodud palju erinevaid põleteid. Seadmete tuleohutus, tehniline tugi ning pidev tootearendus garanteerivad tippkvaliteedi.

Ala-Talkkari kütteseadmed on varustatud katlasse paigaldatava põletiga. Veto põletid sobivad erinevatele sobiva suurusega tahketele biokütusele (nt puit, turvas ja taimne materjal).

Veto põletite juhtimis- ja põlemistehnoloogia võimaldab energia akumulatsiooni suurepärasel jõudlusel isegi siis, kui kütuse tüüp ja kvaliteet varieeruvad. Põletid on õhk- või vesijahutusega ning need on varustatud statsionaarse või liikuva restiga. Liikuva restiga põletid tagavad ühtlase võimsuse väljundi ning vähendavad märkimisväärselt šlaki moodustumist ja sadestumist restile. Veto põletid on tuntud oma pika kasutusea ja vastupidavuse poolest. Resti ja liikuvaid osi saab vajadusel välja vahetada.

Ala-Talkkari lai tootevalik võimaldab teil küttesüsteemi valisa olenevalt köetava pinna suurusest ja kütusepunkri täitmise sagedusest.

 

Veto chipmatic

Veto Vedrulaade punkriga

Veto Vedrulaade